آیا گروه روی به پیشتازی خود ادامه میدهند..؟!

380
telegramnokhbegan-start
آیا گروه روی به پیشتازی خود ادامه میدهند..؟!Reviewed by محمد محمدی on Jul 13Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

شرکتهای گروه روی این روزها مورد توجه بازار قرار گرفته و رشد خوبی طی روزهای گذشته داشتند . میخواهیم یک بررسی رو نمودار برخی شرکتهای این گروه داشته باشیم .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

کروی ( توسعه معادن روی ایران ) :

 

keroy تصویر

 

شاید بهترین نمودار رو تو شرکتهای گروه همین کروی داشته باشه ، همانطور که در شکل بالا میبیند سهم تونسته خودش رو از کانال نزولی خودش خارج کنه که انتظار داریم سهم تو کوتاه مدت به اندازه عرض کانال صعود داشته باشه که هدف محدوده 245تومان میباشد .

 

فاسمین :

 

fasemin تصویر

 

فاسمین هم تونسته سقف کانال نزولی کوتاه مدت نارنجی رنگ رو بشکونه و از نگاهی دیگر وارد یک کانال خنثی آبی رنگ شده که میتونه تا محدوده سقف کانال که متقارن با کانال نزولی میان مدت هم میباشد صعود کند رسیدن به سقف کانال یعنی محدوده 430تومان محتمل میباشد .

 

کاما :

 

kama تصویر

 

کاما هم دقیقا درگیر سقف کانال نزولی خودش هست ، پس باید معاملات یک دو روز آینده سهم رو به دقت بررسی کرد که شکسته شدن محکم سطح 1025تومان میتواند پایان روند نزولی و صعود سهم تا محدوده 1300تومان رو رقم بزنه .

 

برای بررسی وضعیت  بنیادی گزارشات شرکتهای گروه روی اینجا را بخوانید .

 

موفق باشید .

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن