اخباری از پارسان به نقل از مدیرعامل

167
telegramnokhbegan-start
اخباری از پارسان به نقل از مدیرعاملReviewed by منوچهر عطائی on May 11Rating:

 مدیر عامل هدلدینگ نفت و گاز پارسیان خبر از افزایش سرمایه 200 میلیارد تومانی این شرکت تا آخر ماه جاری داده و افزود تا سال 93 فاز سوم توسعه پردیس به بهرهبرداری خواهد رسید و 1میلیون تن به ظرفیت اوره و امونیاک این شرکت افزوده خواهدشد.

و در مورد تاثیر 50 درصدی عوارض برای مواد خام گفت: پتروشیمی مواد خام نیست و شامل محصولات پتروشیمی نمیشود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و در مورد افزایش نرخ خوراک بیان داشت که فعلا تا نیمه اول سال منتفی بوده و در صورت عملی شدن افزایش نرخ انها نیز تخفیف 70درصدی را که روی محصولات اوره اعمال کرده اند کاهش خواهند داد.

bashgah-banner
نوشته قبلیتعدیل سنگین از این شرکت پتروشیمی
نوشته بعدینفع پارسان از عرضه خراسان..!!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن