اخبار بازار در سطح سیاسی…

198
telegramnokhbegan-start
اخبار بازار در سطح سیاسی...Reviewed by Khalili on Dec 22Rating:

شنیده که که اتحادیه اروپا بر تحریم های خود علیه ایران اضافه کرده است. روز جمعه در جلسه ای که کشورهای عضو اتحادیه اروپا برگزار کردند، که در آن 18 شرکت و موسسه جدید و یک فرد دیگر را به لیست تحریم‌های اعمالی علیه ایران اضافه کردند. این تحریم‌ها بخش بانکی، دریانوردی و صادرات گاز ایران را هدف قرار داده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بسته تحریم‌های اکتبر اروپا علیه ایران شامل تراکنش‌های مالی میان بانک‌های ایرانی و اروپایی به جز موارد خاص می‌شود. همچنین این تحریم‌ها واردات گاز از ایران را نیز تحریم کرده است اگر چه که ایران صادرات گاز ناچیزی به اروپا دارد و عملا این تحریم نمادین بوده است. فروش گرافیت، فلزات، تجهیزات دریانوردی و فناوری برای ساخت کشی نیز تحت تحریم‌های کشورهای اروپایی قرار گرفته‌اند. استفاده از تانکرهای نفتی اروپایی برای انتقال یا ذخیره سازی نفت ایران نیز تحت تحریم قرار گرفته اند.

از طرف دیگر وخامت حال رئیس جمهور عراق هم می تواند بر معادلات منطقه تاثیر داشته باشد. بالاخره این رئیس جمهور بر روابط خوب بین ایران و عراق تاکید کرده بود و بسیاری از صادرات ایران به کشور عراق ارسال می شده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن