اخبار و شنیده های تالار معاملات

753
telegramnokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 17Rating:

 

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

 

وامید

شنیده هایی از تعدیل مثبت سرمایه گذاری امید، از محل فروش ساختمان خود در مطهری شنیده می شود

وپخش

شنیده شده سرمایه خود را ار مبلغ 350 میلیارد فعلی به مبلغ 400 میلیارد ریال افزایش میدهد که این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران می باشد.

گروه معدنی

در این گروه خبرهایی به گوش میرسد که رقم پرداختی سنگ آهنی ها که ۵% از فروش فخوز بود و ۴۰% ان را سنگ آهنی ها و ۶۰% را فولادی ها می دادند از بودجه حذف شده و فقط بهره مالکانه باشد که از سال بعد اجرایی می شود . خبر بسیار خوبی برای گروه سنگ آهن است و مثبت روزهای قبل نیز از همین بابت است .

 

مداران
شنیده شد بانک رفاه کارگران که به تازگی به جمع سهامداران عمده مداران وارد شده است ، قصد دارد حمایت خود را از سهم آغاز کرده و سهم را تا قیمت مداران را به قیمتهای اسفند 92 افزایش دهد .

طبق شنیده ها ، بانک رفاه کارگران ، قراراداد 2 ساله جدیدی با مداران منعقد نموده است که موجب سودآوری و تعدیل مثبت در مداران می گردد .

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن