از وضعیت سیاه و سفید پتروشیمی ها تا برترین های بازار

203
telegram nokhbegan-start
از وضعیت سیاه و سفید پتروشیمی ها تا برترین های بازارReviewed by منوچهر عطائی on Jun 2Rating:

با انتشار اخباری مبنی بر تحریم که سایه سنگین رکود را بر سر پتروشیمی برافراشته است و مسئولین صنعت پتروشیمی از جمله مدیر عامل پتروشیمی شازند و نیز دبیر انجمن صنفی کارفرمایان با بیان این نکته که صنعت پتروشیمی مدت هاست تحریم است و برای صادرات خود مشکل دارد،اما خوشبختانه این صنعت توانسته با همه محدودیت ها همچنان به بازار های خارجی ورود پیدا کند و این تحریم موضوع تکراری است، سعی در مدیریت و آرام کردن وضعیت بوجود امده کردند ولی تاثیرگذاری این تحریم ها کم یا زیاد بی شک قابل انکار نمیباشد اما در صورت بهبود شرایط ، سهم های پتانسیل داری چون شخارک و فارس و پارسان و شخارک و شازند برای میان مدت برای صعود مطلوب ارزیابی میشوند.

اما در دیگر گروهها:


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

طی چند روز گذشته هلدینگ هایی پیشرو هستند که به دلیل پرتفوی مناسب  از تقاضاهای سنگین و عرضه های قطره ای همراه هستند (که قبلا بیشتر درموردشان صحبت گریدد)وبانک، سفارس ، وبشهر( این هلدینگ غذایی  علاوه بر داشتن اقتصاد نوین در پرتفوی خود،بتنهایی نیز پتانسیل زیادی برای رشد دارد).

فولاد با طرحهای توسعه ای و احتمال تعدیل سود روبرو بوده و ارزش ذاتی  ان حدود 520 تومان میباشد.ذوب نیز به دلایل افزایش نرخ محصولات و تعدیل سود از پتانسیل مناسبی برخوردار است و ارزش ذاتی ان 355 تومان میباشد.کچاد با افزایش نرخ محصولات خود و ارش ذاتی 1400تومانی مناسب میباشد. سهم هایی که معرفی گشتند برای کوتاه مدت و بلند مدت صعودی ارزیابی میشوند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن