اظهار نظر جدید مجلس در مورد پالایشگاهی ها !!

171
telegramnokhbegan-start
اظهار نظر جدید مجلس در مورد پالایشگاهی ها !!Reviewed by Khalili on May 15Rating:

باز هم حرف های زیادی در مورد 26 درصد سهم پالایشگاهی ها زده می شود و پرونده ی این موضوع هنوز در مجلس باز است. دیشت یکی از نمایندگان مجلس و عضو کمیسیون تلفیق در این مورد اظهار نظر کردند و فرمودند که پالایشگاه‌های خصوصی که نفت خامشان را با قیمت 95 درصد فوب خلیج فارس دریافت می‌کنند و مبلغ آن را به خزانه واریز می‌کنند از پرداخت سهم 26 درصدی صندوق توسعه ملی معاف شدند.

در روزهای گذشته نمایندگان مجلس در دومین روز از بررسی جزییات لایحه بودجه، حکم مربوط به مستثنی شدن شرکت‌ها و پالایشگاه‌های غیردولتی از پرداخت سهم 26  درصدی صندوق توسعه را از متن لایحه بودجه حذف کرده بودند؛ چرا که گفته شده بود این پالایشگاه‌ها خوراک خود را با قیمت 17 تا 34 دلار دریافت می‌کنند و بر این اساس مقرر شده بود که این شرکت‌ها نیز باید همانند بخش دولتی، سهم 26 درصدی صندوق توسعه ملی را پرداخت کنند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با اعلام وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش مبنی بر این‌که نفت و فرآورده‌های آن به قیمت 95 درصد فوب خلیج فارس به پالایشگاه‌های خصوصی فروخته می‌شود، کمیسیون تلفیق عصر امروز درباره مصوبه دیروز مجلس تجدیدنظر کرد و شرکت‌ها و پالایشگاه‌های غیردولتی را از پرداخت سهم 26 درصدی صندوق توسعه مستثنی کرد.

bashgah-banner

13 نظرها

نطر گذاشتن