افزایش سرمایه در مجمع دو شرکت

215
telegramnokhbegan-start
افزایش سرمایه در مجمع دو شرکت Reviewed by منوچهر عطائی on Jun 29Rating:

مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت گروه بهمن (خبهمن)صبح امروز برگزار گردید. در مجمع عمومی عادی شرکت رای به تقسیم 52 درصدی سود داده شد و 220 ریال از 425 سود محقق شده برای سال مالی 91 بین سهامداران تقسیم شد و با وجود کاهش سود 3 درصدی در مقایسه با سال قبل جز معدود شرکت های خودرویی میباشد که بجای زیان، سود مناسبی را برای شرکت رقم میزند. ضمن اینکه خبر از تصمیم شرکت برای افزایش سرمایه 100 درصدی داده شده تا شاهد تبدیل شدن این شرکت به یک هلدینگ سرمایه گذاری باشیم.
از دیگر مجامع برگزار شده در صبح امروز مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت تکنوتار(تکنو) میباشد و در مجمع عمومی فوق العاده قرار به افزایش سرمایه دو مرحله ای شد که در مرحله اول تا 16 میلیارد و در مرحله بعدی تا 20 میلیارد تومان افزایش سرمایه خواهد داشت لازم به ذکر است که سرمایه فعلی شرکت 9,500 میلیارد تومان میباشد.و در مجمع عمومی عادی بدلیل وجود زیان انباشته در سنوات گذشته سودی تقسیم نشد ولی با توجه به بهبود عملکرد شرکت انتظار سود اوری مناسبی از شرکت برای سال مالی 92 میبشاد.

bashgah-banner
نوشته قبلیتعدیلات مثبت مهم امروز
نوشته بعدیتعدیل سود در یک شرکت قندی
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن