انتظار حمایت از این نقطه

237
telegramnokhbegan-start
انتظار حمایت از این نقطهReviewed by فرزاد عباس زاده on Aug 2Rating:

 

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت عزیزان؛سوالات کاربران بخش بر بام بازار در خصوص این سهم کم نبود و برآن شدیم تا به بررسی این سهم بپردازیم.

1-اولین نکته کم شدن شیب تقاضا در رالی صعودی اخیر نظرمان را جلب کرده تا به نوعی سهم به سمت استراحت برود که ظاهرا با شفاف سازی که مدیر عامل اعلام کرده است شرکت با مشکلاتی از جمله تسعیر ارز به صورت منفی تاکنون، و اگر در خصوص تسهیلات بانکی شفافیتی حاصل نشود همچنان ابهام برانگیز خواهد بود.

2-اما با نگاهی به آخرین حرکت نمودار ،بازگشایی با 14% تعدیل منفی در عایدی 92 و در عین حال پوشش بیش از 50 درصدی برای 3 ماهه نخست سال منجر به توفیقی اجباری برای رسیدن سهم به سطح Fibo 61.8% شده است که این سهم نیز اعتبار خود را با همپوشانی فیبوی دیگری تقویت کرده است.رسیدن به کف کانال می تواند دلیل دیگری برای افزایش تقاضا در این نماد باشد.

3-از بعد زمانی کادر سبز رنگ پتانسیل تغییر قیمتی را از 31 جولای اعلام کرده است.با تاخیر پیش آمده در حرکت سهم حوالی 6 آگوست نیز بازگشت قیمتی خواهیم داشت.

4-اسیلاتورها، پتانسیل افزایش تقاضا را تایید کرده اما هنوز انرژی کافی دیده نمی شود.

5-سهم در صورت جذابیت توانایی رسیدن به ماژور قبلی در 300 تومان را دارد.(بر روی عکس کلیک کنید)

 

loii تصویر

پر سود باشید…

bashgah-banner
نوشته قبلیاز این بانکی…
نوشته بعدیسه نماد تحت نظر ….
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

نطر گذاشتن