انچه اقتصاد نوین را با مثبت روبرو کرده است

140
telegramnokhbegan-start
انچه اقتصاد نوین را با مثبت روبرو کرده استReviewed by منوچهر عطائی on Apr 6Rating:

از جمله بانکی هایی که این روزها با نوسان مثبت روبرو شده است بانک اقتصاد نوین است و از جمله دلایل این روند مثبت در این بانکی را دکتر علی اصغر عارفی عضو هیئت مدیره اقتصاد نوین اینگونه بیان میکند.

طرح ها و برنامه های پیش رویی و اینکه  تنها بانکی است که هیچگونه تعهد ارزی نداشته و داری پوزیشن مثبت ارزی است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و همچنین در خصوص تعدیل مثبت اعلام کرد که همان سود پیش بینی 56 تومانی است و تغییری نکرده است اما به نظر میرسد در مجمع پیش رو تقسیم سود خوبی برای سهامداران بانک اتفاق بیفتد.

و در مورد افزایش سرمایه 300 میلیارد تومانی اعلام کرد که این افزایش سرمایه از محل اندوخته انجام میشود و مابقی سرمایه تا سقف 2هزار میلیارد تومان نیز احتمالا از محل صرف سهام انجام میشود.سرمایه کنونی 800 میلیارد تومان است

bashgah-banner
نوشته قبلیخلاصه ای از برگزیده بازار تا به امروز
نوشته بعدیمقاومتی از کطبس
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن