بازار به استقبال انتخابات میرود

161
telegramnokhbegan-start
بازار به استقبال انتخابات میرودReviewed by منوچهر عطائی on May 7Rating:

یک کارشناس بازار سرمایهعنوان کرد: واقعیت امر این است که از لحاظ بنیادی هیچ تغییر خاصی در پارامترهای گوناگون اقتصادی همچون نرخ ارز و وضعیت شرکت های فعال در صنایع بزرگ همانند صنعت پالایشی و معدنی رخ نداده اما به دلیل نزدیکی به فضای انتخابات و عدم اطمینان از شرایط آینده شاهد هیجان و ترس سرمایه گذاران در روند معاملاتی سهام بسیاری از شرکت ها هستیم.

پیمان انگشتری با اشاره به تحلیل پذیر نبودن شرایط فعلی بازار سرمایه گفت: واقعیت امر این است که وضعیت کنونی بازار بورس و رفتار فعالین آن چندان تحلیل پذیر نیست.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وی ادامه داد: طی چند ماه اخیر برخی از صنایع همچون صنعت پالایشی رشد مناسبی داشتند و شاید بتوان گفت نیاز به اصلاح قیمتی در آن ها چندان هم دور از ذهن نباشد اما در خصوص صنعتی همچون معدنی و فلزات اساسی که طی ماه های اخیر کاهش قیمت ها را تجربه کردند انتظار رشد قیمتی، انتظاری به جاست.حال آنکه باید دید فعالین بازار نیز چنین نظری را تصدیق می کنند یا نه؟

این کارشناس بازار سرمایه در خاتمه پیرامون چگونگی ادامه دار بودن وضعیت منفی بازار بورس اظهار داشت: به نظر می رسد مهم ترین پارامتر تعیین کننده شرایط بازار، مشخص شدن دولت آینده و ثبات نسبی در فضای انتخابات است.
bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن