بانکی ها در نوسان مثبت …

224
telegramnokhbegan-start
بانکی ها در نوسان مثبت ...Reviewed by Khalili on Jul 10Rating:

بانکی ها امروز مورد توجه قرار گرفتند. ظاهراً با توجه به حذف ارز مرجع و نرخ جدید ارز در کل کشور، بانکی هایی بیشتر ارز داشتند مورد حمایت سهامداران قرار گرفتند. در بین بانکی ها ملت صف خرید بیشتری دارد و با توجه به اینکه مجمع عمومی سهم نیز در تاریخ 30 تیر ماه برگزار می شود، احتمالاً می توان انتظار تعدیل را از بخش تسعیر ارز از این بانک انتظار داشت.

بانک صادرات هم در تاریخ 29 تیر ماه قرار است که مجمع عادی خود را برگزار کند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بانک اقتصاد نوین هم هماکنون در حال معاملات مثبت است اما در پایان معاملات امروز برای برگزاری مجمع مورد توقف قرار می گیرد.

اصلاحیه : دقیقاً 1 دقیقه بعد از درج خبر فوق نماد بانک ملت به علت تعدیل پیش بینی هر سهم مورد توقف قرار گرفته است.

bashgah-banner

7 نظرها

    • سلام … . با توجه به اینکه بانک ملت بیشتریت همکاری را در زمینه ی ارزی با بانک مرکزی داشته، به نظر می رسد که در این زمینه بیش از بانک های دیگر مورد توجه قرار گرفته… در مورد دی هم باید گفت که نقل و انتقالات ارزی داشته اند اما به میزانی است که کمتر در سود نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

نطر گذاشتن