بر بام بازار شنبه 28 دی ماه…

247
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار شنبه 28 دی ماه...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jan 18Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

احوال شاخص…

سلام خدمت دوستان بازاری؛

می دانیم اوضاع بر وفق مراد نیست.بازار به هم ریختگی خودش را دارد.آنچه از حباب می گویند شاید این روز ها تجلی پیدا کند.اما یک نکته که حائز اهمیت است خروج به هنگام و ورود به موقع است.طبق تحلیل های قبلی به نظر می رسد شاخص یک رالی مثبت دیگر هم دارد.گفته شده این رالی هفته ی بعد شروع می شود.گفته های دیگری ها از این حکایت دارد که انگار سازمان قصد داشته که شاخص را تا شب عید به 100 هزار واحد برساند و چون تا 90 هزار واحد تا دو ماه مانده به عید این اتفاق افتاده مجبور شدند کمی عقب نشینی حاصل کنند تا کمی هم برای بهمن و اسفند بماند.الله العلم…

پیشنهاد داریم به حد ضرر ها پایبند باشیم.بادتان باشد حد ضرر،ضرر می زند اما از ضرر بیشتر هم جلوگیری می کند.

**شنیده ها**

برگزاری قریب الوقوع مجمع فوق العاده کروی دایر بر افزایش سرمایه 26 درصدی تمامأ از محل سود انباشته و تعدیل مثبت 30 درصدی دو مرحله ای سود هر سهم در گزارشات 9 و 12 ماهه سالجاری.

آگهی فروش بیش از 452 میلیارد تومان از داراییهای غیر مولد خساپا  و امکان یافتن خروج از زیان شرکت و اقبال بازار سهم تا سطوح قیمتی بیشتر.

افزایش قابل توجه درامد حاصل از ارائه خدمات در نماد بورس تهران و قابلیت تعدیل مثبت عایدی هر سهم تا 1200 ریال در گزارش 12 ماهه.

*گروه خودرو و لیزینگ

امروز فقط خمهر مثبت ماند.

ببنیم دوشنبه که قراره تحریم ها بر انداخته شود چه خواهد شد….

بنیادی های گروه:زامیاد-بهمن

*گروه ساختمان

فعلا توصیه نداریم.یکی از امیدواری های این است که در تایم هفتگی حمایت داریم.

*سیمانی ها  

نگاه میان مدتی فعلا گروه بهترین کار است.بهتر تر این خواهد بود که زمانی ورود کنید که خبر خوبی بیاید.اعضای این گروه نشان دادند که رفتار گروهی دارند و این گونه بهتر عمل می کنند.

*گروه بانک

شاید توصیه ی نگه داری برای این نیز ریسکی باشد.اما رفع تحریم از خطرشان کم خواهد کرد.تجارت ملت صادرات و در نهایت پست بانک را فراموش نکنید.

*گروه پالایشگاه

فوق العاده عمل می کنند در وقت تلف کردن.در این گروه شاوان و شراز ظاهرا تعدیل مثبت ندارند.شتران هم با همان افزایش سرمایه ی 1000% و تراکم 85 تا 90 زندگی می کند.

*گروه پتروشیمی

امروز گزارش از پردیس آمد که توانست خوب اثر بگذارد.چهار چشمی مراقب باشید که ببنیم 9 سنت تصویب شده یا 13 یا 21.

پیشنهاد بررسی:

کمرجان

مخابرات

پیروز باشید…

bashgah-banner
نوشته قبلیگزارش کدال به زبان تحلیلها
نوشته بعدیگزارش کدال به زبان تحلیلها
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن