بر بام بازار یک شنبه 22 دی ماه…

267
telegramnokhbegan-start
بر بام بازار یک شنبه 22 دی ماه...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jan 12Rating:

 

احوال شاخص…


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بازاری؛

دوستان دیروز پیشنهاد داشتم بازار را نگاه نکنید.خود من هم سعی کردم فقط نگاهم را بر روی نشانه هایی متمرکز کنم تا بتوان بازار را با آن تحت کنترل داشت. در مجموع اتفاقات امروز را کاملا هیجانی و در اثر وقایع زیر می دانیم:

1-     بازار انتظار بیشتری از مذاکرات داشت که محقق نشد.

2-     شفافیت در خصوص مذاکرات دیده نشده.

3-     از خبرگذاری های عرب شنیده شده که اگر ژنو با ایران کنار کنار نیاید ایران پس خواهد کشید.

4-  موعد تسویه های اعتباری نزدیک شده و افراد در پی تسویه ها مجبور به فروش یا راضیت به سود های کوچک دارند.

5-  نقدینگی که به سمت پالایشی ها آمده بود به سبب خبری که احتمالا در خصوص اخد عوارض ارزش افزوده بر سوخت آمد،خنثی شده و  از این سو نیز سرخورده شد.

6-     خبری در خصوص بابک زنجانی-استعفای رئیس بورس-استعفای 17 تن از اعضای کانون کارگزاران زد و بند های پشت پرده و …

7-     خبری در خصوص احتمال ارائه ی گزارش های محافظه کارانه

8-     نقدینگی برای عرضه ی خرید هلدینگ دارویی تیپیکو

9-  و در انتها فروش و هجوم گله وار و بدون منطق.لازم به ذکر است شاخص کل با این افت چند روزه حال مساعدی ندارد.این امر را یک هفته هست گوشزد می کنیم.

برای دیدن  شرایط فعلی بازار سرمایه ، پیش بینی کلان و مقطعی به همراه لیست اخبار مورد توجه بازار و اثر گذاری آنها اینجا را بخوانید.

bashgah-banner

3 نظرها

  1. به نقل از اقتصاد آنلاین نماینده حقیقی ها :رشیدی با بیان اینکه سهامداران رفتارهای هیجانی از خود نشان داده اند، افزود: قیمت سهام شرکتها در تالار شیشه ای نسبت به روز گذشته 15 درصد افت کرده است و امروز بهترین روز برای خرید سهم است زیرا سهامداران باید در صف فروش اقدام به خریداری سهم کنند و در صف خرید سهام خود را بفروشند.

نطر گذاشتن