به روزرسانی تحلیل 4 سهم لیدر گروه خودروسازی

709
telegramnokhbegan-start

با سلام خدمت شما همراهان گرامی تحلیلها

با تحلیل 4 سهم لیدر از گروه خودرویی در خدمت شما هستیم:


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیرو تحلیل قبلب که راجع به سهام خودرویی تقدیمتان کردیم  با توجه به حساسیت موضوع لازم دیدیم تحلیل قبلی را با اخرین کندل های تشکیل شده آپدیت نماییم تا برای دوستان کمک کننده باشد.

در تحلیل قبلی مقداری از پتانسیل های این سهام را اشاره کردیم. روز سه شنبه افزایش سرمایه خپارس روی کدال آمد و زمزمه هایی از قرار داد فیات با ایرانخودرو  و ایویکو با زامیاد به گوش میرسد. این سه خبر میتوانند گروه را برای اخریت روز هفته با نوسانات مثبت همراه کنند  در غیر اینصورت حد ضررهای سهام باقیمانده شکسته شده و سهام برای کوتاه مدت وارد معاملاتی اصلاحی (از نظر قمتی و مخصوصا زمانی ) خواهند شد تا اولین گزارشات 3 ماهه انتشار یابد. برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن