بورس کالای دیروز…

245
telegramnokhbegan-start
بورس کالای دیروز...Reviewed by Khalili on Mar 6Rating:

دیروز شاهد بودیم که در بورس کالا، تختال فخوز به میزان 120000 تن با همان قیمت قبلی به فروش رفته بود که می تواند فخوز را در تعادل قیمتی نگه دارد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از طرف دیگر 200000 تن سنگ آهن دانه بندی شده شرکت گل گهر نیز مورد عرضه قرار گرفت که با کاهش چشمگیر قیمت مواجه شده است. قابل ذکر است که رقم معامله ی قبلی این محصول  3187 بوده در حالی که در معامله ی دیروز رقم معامله 2658 بوده است. این موضوع می توان اوضاع گل گهر را که فعلاً متوقف است، برای زمان بازگشایی تحت تاثیر منفی قرار دهد.

البته محصولات پتروشیمی و شیمیایی هم مورد عرضه قرار گرفتند که یا تغییر قیمتی نداشته اند و یا تغییرات قیمتی آنها چندان محسوس نبوده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن