تبریک نماد دکیمی

329
telegramnokhbegan-start
تبریک نماد دکیمیReviewed by سعید مشکانی on Jul 13Rating:

با سلام مجدد به کاربران عزیز تحلیلها

نماد دکیمی در تاریخ ۱۹ اسفند ماه در قیمت 125 تومان معرفی گردید که پس از آن تا 150 تومان رشد داشت و در فروردین ماه برای مجمع سهم متوقف گردید.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پس از برگزاری مجمع نیز سهم در قیمت 480 تومان بازگشایی شد که سود حدودا 280 درصدی رادر4 ماه برای ما به همراه داشته است.البته در مجمع سهم نیز به نسبت قیمت خرید 8 درصد سود نقدی توزیع گردید.

این سود را به کاربران عزیز تحلیلها تبریک می گوییم.

.

کاربران گرامی می توانند برای مشاهده توضیحات ادامه کار با سهم  به پست ” جدول حرفه ای “ مراجعه نمایند.

.

لینک مطلب معرفی نماد  دکیمی ” کلیک کنید “

.
.
bashgah-banner

2 نظرها

    • به جهت اینکه در این مطلب چند سهم دیگر نیز معرفی شده اند که هنوز اهداف آنها محقق نشده است لذا صرفا مطلب برای کاربران حرفه ای قابل مشاهده است.ضمنا اهدافی که برای سهم ها در اولین معرفی ، اعلام می شوند با رشد بازار اهداف تعدیل شده و به ارقام بالاتر انتقال پیدا می کنند که در جدول حرفه ای بررسی می شود.

نطر گذاشتن