تحلیل تکنیکال آکنتور | کنتورسازی ایران

212
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال آکنتور | کنتورسازی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 17Rating: 5.0تحلیل تکنیکال آکنتور | کنتورسازی ایرانتحلیل تکنیکال آکنتور | کنتورسازی ایران

تحلیل تکنیکال آکنتور | کنتورسازی ایران

همانطور که در شکل دیده می‌شود سهم کنتور سازی ایران در یک کانال نزولی پهن شونده در حال حرکت است و در آخرین برخورد با سقف کانال در تراز قیمتی 1158 ریال و تشکیل الگوی هارمونیک Bat عکس‌العمل نشان داده و شروع به ریزش کرده است . این در حالی است که قیمت توانسته از سطح حمایتی تغییر سطوح خود در تراز قیمتی 10334 ریال تا 9938 ریال عبور کند.
در حال حاضر با پولبکی دوباره به این سطح قیمتی، فرصتی برای فروشندگان کم ریسک برای خروج از این سهم ایجاد  شده است.
احتمال عبور مجدد از این سطح مقاومتی کم می‌باشد. در صورت شکسته شدن این سطح مقاومت‌های دیگر سهم 11024 ریال و 11558 ریال می‌باشند.
حمایت‌های سهم در مسیر ریزش 8570 ریال و 6700 ریال می‌باشند.

نمودار تحلیل تکنیکال آکنتور | کنتورسازی ایران تصویر تحلیل تکنیکال آکنتور


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن