تحلیل تکنیکال البرز | بیمه البرز

296
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال البرز | بیمه البرزReviewed by سایت تحلیلها on Dec 30Rating: 4.0تحلیل تکنیکال البرز | بیمه البرزتحلیل تکنیکال البرز | بیمه البرز

تحلیل تکنیکال البرز | بیمه البرز

بر روی چارت بیمه البرز روی حمایت 105 تومان قرار داریم و در صورتی که این حمایت شکسته شود انتظار داریم سهم تا حمایت بعدی که نقطه تکمیل الگوی AB=CD در 94 – 93 تومان است کاهش داشته باشد.الگوی AB=CD زمانی احتمال تشکیلش شدیدا افزایش می یابد که آخرین حمایت قوی شکسته شود یا به عبارت دیگر بیش از 70% مسیر CD طی شده باشد.

حجم معاملات و علائم برگشتی تکنیکالی در نقطه حمایت به عنوان نکته ای در جهت برگشت سهم می تواند باشد که در حال حاضر علائم قابل توجهی دیده نمی شود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مهم ترین مقاومت سهم در برگشت احتمالی از 105 تومان در 115 تومان قرار گرفته است.

نمودار تحلیل تکنیکال البرز | بیمه البرز تصویر تحلیل تکنیکال البرز

حمایت: 105 و 94 – 93

مقاومت: 115

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن