تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

258
Magnifying glass showing graph --- Image by © Matthias Kulka/zefa/Corbis
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهنReviewed by شقایق فرهادی پور on Oct 5Rating:

در نمودار هفتگی بالاس قیمت در حالی در PRZ الگوی هارمونیک خفاش قرار گرفته است که همین محدوده در سمت چپ نمودار قبلا نقش مقاومت را برای قیمت بازی کرده است که اکنون میتواند به حمایت تبدیل شود.به فلشهای قرمز توجه کنید.

از طرفی در تایم فریم روزانه قیمت بعد از یک رشد پایدار یک اصلاح سه موجی را تجربه کرده است که به صورت ABC نامگذاری شده است. می توان گام اول صعود قیمت را موج 1 or A در نظر گرفت و اصلاح سه موجی را 2 or B .قیمت می تواند یه موج 3 or c را شروع کند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این سطح حمایتی در نمودار PnF به زیبایی مشخص است با شکست آخرین مقاومت و سطح 800 تومان در این نمودار سیگنال خرید صادر خواهد شد. اما با استفاده از سیستم ایچیموکو می توان زودتر از PnF سیگنال گرفت.

برای بررسی کوتاه مدت تر و دقیق تر از سیستم ایچیموکو استفاده می کنیم قیمت کماکان زیر اجزای ایچی هستند و این ابزار نقش مقاومت را برای قیمت بازی می کنند. چنانچه قیمت بالای اجزای این سیستم قرار بگیرد و یا تن کن سن (میانگین قرمز) کی جن سن (میانگین آبی) را به سمت بالا قطع کند اخطار ورود صادر خواهد شد.

balas 01 تصویر تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

balas 02 تصویر تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

balas 03 تصویر تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

balas 04 تصویر تحلیل تکنیکال بالاس | مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن

منبع : شرکت مشاور سرمایه گذاری هدف حافظ

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن