تحلیل تکنیکال بکام | کارخانجات شهید قندی

363
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال بکام | کارخانجات شهید قندیReviewed by سایت تحلیلها on Nov 17Rating: 5.0تحلیل تکنیکال بکام | کارخانجات شهید قندیتحلیل تکنیکال بکام | کارخانجات شهید قندی

تحلیل تکنیکال بکام | کارخانجات شهید قندی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید، پس از رشد قیمت از محدوده 1100 ریال تا 2100 ریال، با افزایش عرضه از سوی فروشنده‌ها قیمت وارد فاز اصلاحی شد که پس از وقوع تبدیل سطح مقاومت به حمایت، از محدوده 1450 ریال شاهد برگشت قیمت هستیم. در حال حاضر قیمت به سطح مقاومتی 2100 ریال برخورد کرده است. انتظار داریم با توجه به افزایش حجم معاملات قابل محسوس در روزهای پایانی هفته گذشته، در صورت شکست پر قدرت محدوده 2200 ریال، زمینه برای رشد قیمت تا محدوده 2500 و 2800 ریال فراهم شود. مادامی که قیمت زیر این سطح مقاومتی نفوذ نکند  می‌توان به رشد قیمت در میان مدت خوشبین بود.

نمودار تحلیل تکنیکال بکام | کارخانجات شهید قندی تصویر تحلیل تکنیکال بکام


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع : کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن