تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

40
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشهReviewed by سایت تحلیلها on Sep 17Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشهتحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه

تحلیل تکنیکال ثباغ

همان طور که در چارت نماد ثباغ مشاهده می کنیم، قیمت پس از یک رالی صعودی وارد فاز اصلاحی شد و در این اصلاح به سطح 61.8 درصد فیبویی هم نفوذ کرده است.
در حال حاضر با توجه به معاملات روزهای گذشته قصد برگشت و تثبیت بالای این سطح را در این نماد نظاره می کنیم. این درحالیست که در اندیکاتور MACD شاهد واگرایی مثبت سهم هستیم و با کوتاه شدن میله های هیستوگرام می توان به برگشت سهم امیدوار بود. در صورتی که در قیمت سهم بتواند محدوده مقاومت R1=200 را شکسته و بالای این سطح تثبیت شود می توان محدوده اول تارگت R2=225 و سپس R2=240 تارگت دوم سهم و همین طور مقاومت های مهم سهم در راستای رالی صعودی باشند. اهمیت مقاومت های یادشده از این رو که این سطوح منطبق بر سطوح اصلاحی 50 و 38.2  درصد با ماکزیمم های قیمتی قبلی است دو چندان است. شکسته شدن مقاومت R1 از این جهت که الگوی سر و شانه سقف ترسیم شده تأیید نشود اهمیت بسیار دارد.

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهرسازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد – تحلیلگر: محمد رستمی
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن