تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

70
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازي و خانه سازي باغميشهReviewed by سایت تحلیلها on Dec 21Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازي و خانه سازي باغميشهتحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازي و خانه سازي باغميشه

تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه

در تایم روزانه ثباغ، از اواسط بهمن 93 تا کنون، قیمت در یک ترند نزولی قرار دارد و با هر بار رسیدن قیمت به خط روند، با فشار فروش از سوی فروشنده‌ها، شاهد افت قیمت در جهت روند هستیم. در حال حاضر همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌نمایید، سطح حمایتی 1900 ریال شکسته شده است. با توجه به این وضعیت انتظار می‌رود با تثبیت قیمت در زیر این سطح شاهد ادامه افت قیمت در این نماد ساختمانی باشیم. تا زمانیکه خط روند نزولی در محدوده 2200 ریال شکسته نشود، انتظاری برای تغییر روند از نزولی به صعودی نخواهیم داشت و هر برگشت قیمتی به سمت بالا می‌تواند فرصتی برای خروج باشد.

با توجه به شکست حمایت 1900 ریال، سیگنال خروج از سهم صادر شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال ثباغ | شهر سازی و خانه سازی باغمیشه تصویر تحلیل تکنیکال ثباغ

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن