تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی‌ و ساختمان‌تهران‌

169
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازي‌ و ساختمان‌تهران‌Reviewed by سایت تحلیلها on Dec 12Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازي‌ و ساختمان‌تهران‌تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازي‌ و ساختمان‌تهران‌

تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی‌ و ساختمان‌تهران‌

با نگاهی به تایم روزانه، پس از فتح قله 5300 ریال در اواسط آذر 93، با فشار عرضه از سوی فروشنده‌ها قیمت وارد فاز اصلاحی شد که در حال حاضر با برخورد قیمت با حمایت 1600 ریال شاهد برگشت قیمت هستیم و با توجه به شکست سطح 30 در اندیکاتور rsi سیگنال خرید در این سهم صادر شده است. با توجه به این وضعیت انتظار داریم تا زمانیکه محدوده 1530 ریال از پایین شکسته نشود می‌توان به رشد قیمت تا محدوده 2000 و 2500 ریال خوشبین بود.

نتیجه‌گیری: در قیمت‌های فعلی می‌توان با تارگت 2000 ریال و حد ضرر 1530 ریال اقدام به معامله خرید کرد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال ثنوسا | نوسازی‌ و ساختمان‌تهران‌ تصویر تحلیل تکنیکال ثنوسا

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن