تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

65
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سيناReviewed by سایت تحلیلها on Jun 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سيناتحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سينا

تحلیل تکنیکال حسینا

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا تصویر تحلیل تکنیکال حسینا

نمودار در حال تکمیل موج پیشرو خود بوده که به نظر میرسد ریزموج ۵ در تلاقی با PRZ الگوی هارمونیک صعودی خود نیز تکمیل شده است. لمس محدوده حمایتی ٣٠ توسط RSI و همگرایی در MACD (تایید نشده) احتمال واکنش به محدوده مستعد بازگشت قیمتی را زیاد می نماید. هدف اولیه نمودار محدوده ٣٩۶٠٠-٣٨٨٠٠ می باشد که بدین منظور نمودار می بایست از محدوده میانگین کانال نیز عبور نماید.تثبیت قیمت پایینتر ازسطح حمایتی ٣١٨٠٠، می تواند نمودار را راهی کف کانال نزولی نماید.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت: 31800
مقاومت: 39600 – 38800

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن