تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

191
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سیناReviewed by سایت تحلیلها on Nov 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سیناتحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

تحلیل تکنیکال حسینا

در تحلیل تکنیکال حسینا، همان طور که در نمودار زیر می بینیم، سهم حسینا در محدوده 4340 تومان، پس از برخورد باخط مقاومت کانال شروع به ریزش کرد و تا محدوده 3920 تومان ریزش داشت. در این محدودۀ قیمتی سهم بر روی خط حمایت خود قرار دارد.
درصورت تثبیت بالای خط حمایت، اهداف پیش روی در صعود حدود قیمتی 4190 و پس از آن 4340 تومان خواهد بود. اما اگر سطح حمایتی 3920 تومان به پایین شکسته شود هدف در ریزش حدود قیمتی 3540 تومان میباشد.

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا تصویر تحلیل تکنیکال حسینا


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

در پایان این مطلب، توجه شما را به مطالعه تحلیل بنیادی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا که در ادامه لینک مربوط به آن قرار داده شده است، جلب می نمایم:

تحلیل بنیادی حسینا | توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

 

منبع : شرکت کارگزاری مهرآفرین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن