تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

167
شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا حسینا بررسی گزارش عملکرد سه ماهه سال 1394Ï x¤I½Y—XZ
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سيناReviewed by سایت تحلیلها on Nov 30Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سيناتحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دريايي وبندري سينا

تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا

بر روی چارت تایم فریم روزانه حسینا در صورتی که حمایت 3800 تومان شکسته شود و شاهد تثبیت قیمت زیر این سطح باشیم انتظار تکمیل الگوی AB=CD که با فلش های مشکی مشخص شده است و همچنین الگوی Deep Crap که با رنگ نارنجی مشخص شده است را داریم که منطقه تکمیل هر دو الگو یکی است و قرارگیری کف قبلی در این ناحیه قدرت منطقه حمایت یا همان پتانسیل بازگشتی ( Potential Reversal Zone ) را دو چندان خواهد نمود.

نمودار تحلیل تکنیکال حسینا | توسعه خدمات دریایی وبندری سینا تصویر تحلیل تکنیکال حسینا


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن