telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حسینا نقاط کم خطر را نشان میدهد Reviewed by ارش حکمت on Nov 23Rating:

تحلیل تکنیکال حسینا (توسعه خدمات دریایی وبندری سینا):

همانطور که در نمودار روزانه حسینا دیده میشود ، قیمت تشکیل الگوی هارمونیک AB=CD  داده است که در حال حاضر در بازوی CD  قرار دارد ، برای اتمام این بازو دو هدف میتوان داشته باشد : هدف اول 45000 ریال (61.8 % فیبوناچی ) و هدف دوم 43300 ریال (78.6 % فیبوناچی )

(نکته آموزشی : در الگوی هارمونیک AB=CD ، بازوی CD یک بازوی اصلاحی میباشد و  از نظر فیبوناچی به اندازه ( 61.8 % تا 78.6 %) بازوی AB  افت میکند که با فیبوناچی پروجکشن قابل اندازه گیری است )


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با دقت به نمودار دیده میشود که EMA 100  روزه نیز بر روی سطح فیبوناچی 78.6 % یعنی قیمت 43300 ریال قرار دارد که این نکته بر اهمیت این سطح اضافه میکند .

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر  با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن