تحلیل تکنیکال حپترو | حمل و نقل پتروشیمی

48
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال حپترو | حمل و نقل پتروشیمیReviewed by سایت تحلیلها on Nov 15Rating: 5.0تحلیل تکنیکال حپترو | حمل و نقل پتروشیمیتحلیل تکنیکال حپترو | حمل و نقل پتروشیمی

تحلیل تکنیکال حپترو

تحلیل تکنیکال حپترو | حمل و نقل پتروشیمی تصویر تحلیل تکنیکال حپترو

سهم در یک کانال صعودی بلند مدت در حال حرکت است و هدف میان مدت آن سقف کانال صعودی است.در حال حاضر سهم به محدوده مقاومتی محکم 390 تومان برخورد کرده است و کندل قیمتی شکل گرفته تا بدین لحظه برگشتی و ریزشی است.در صورت ریزش قیمت احتمال وقوع واگرایی منفی و ریزشی نیز وجود دارد.
اسیلاتورهای RSI و stochastic هر دو به مرز اشباع خرید خود رسیده اند و در حال چرخش به سمت پایین میباشند که سیگنال خروج از سهم است.در اسیلاتورMACD شاهد رشد ارتفاع میله ها در بالای خط صفر و میانگین هستیم که آن سیگنال خوبی برا ی ورود به سهم است.
در صورت ریزش میتوان به شکل گیری الگوی کف گرد در بلند برای سهم امیدوار بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 360 – 325 – 295 تومان
نقاط مقاومت: 400 – 445 – 530 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن