تحلیل تکنیکال ختوقا | قطعات اتومبیل ایران

300
telegramnokhbegan-start

تحلیل تکنیکال ختوقا | قطعات اتومبیل ایران

تحلیل تکنیکال ختوقا

سهام شرکت قطعات اتومبیل با نماد ختوقا در حال نوسان بر روی حمایت بسیار مهمی در محدوده 176 تومان است که متشکل از حمایت MOB، میانگین متحرک ها و حمایت کلاسیک قیمت است.

نمودار تحلیل تکنیکال ختوقا | قطعات اتومبیل ایران تصویر تحلیل تکنیکال ختوقااز سوی دیگر سهم در حال تشکیل الگوی مثلث کوچکی است که در صورت شکست 205 تومان تارگت رشد 250 تومانی را نشان می دهد که در این سطح قیمت به مقاومت سقف کانال و همچنین سقف تاریخی خود برخورد خواهد کرد و احتمال افزایش عرضه سهم در این قیمت بسیار زیاد است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خرید سهم در محدوده قیمت فعلی 195 تومان با توجه به اینکه به محدوده حمایت بسیار نزدیک است ریسک چندانی به همراه ندارد چرا که در صورت شکست محدوده 176 و نزول قیمت به زیر آن، حد ضرر خریداران فعال خواهد شد.

منبع: کارگزاری تدبیرگران فردا

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن