تحلیل تکنیکال خمحور | تولید محور خودرو

160
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خمحور | توليد محور خودروReviewed by سایت تحلیلها on Jan 20Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خمحور | توليد محور خودروتحلیل تکنیکال خمحور | توليد محور خودرو

تحلیل تکنیکال خمحور | تولید محور خودرو

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه خمحور، در اوایل آبان 92 شاهد رشد قیمت از محدوده 630 ریال تا 2550 ریال در اواسط دی 93 بودیم که با رسیدن قیمت به این سطح، افزایش عرضه منجر به افت قیمت تا محدوده 880 ریال گردید. در حال حاضر همانطور که در شکل زیر نیز مشاهده می‌نمایید، با وقوع واگرایی مثبت و تبدیل سطح مقاومت به حمایت، شاهد برگشت قیمت از محدوده الگوی هارمونیک shark هستیم. با توجه به صف خرید تشکیل شده در این نماد، انتظار می‌رود شاهد رشد قیمت تا محدوده 1200 ریال و 1500 ریال باشیم. به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با رصد کردن این نماد، در صورت کسب فرصت مناسب در قیمتهای فعلی اقام به معامله خرید نمایند. شکست احتمالی 850 ریال تحلیل فوق را با چالش مواجه خواهد کرد.

نتیجه‌گیری: در قیمت‌های فعلی می‌توان با رعایت حد ضرر، اقدام به معامله خرید نمود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال خمحور | تولید محور خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خمحور

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن