تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

65
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروReviewed by سایت تحلیلها on Jun 12Rating: 4.5تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودروتحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خودرو تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خودرو

در تایم فریم روزانه پس از یک دوره رشد شارپ در محدوده قیمتی۴٧٨تومان وارد اصلاح شده و پس از یک دوره نوسان تا ۵٠ درصد رشد قبلی را اصلاح نموده است. از لحاظ نموداری حمایت های معتبری در  محدوده٣١٠-٣٢٠دارد که برابر با۵٠درصد فیبو و نزدیک میانگین صد روزه است و میتوان پولبک به قیمت قله قبلی سهم در نظر گرفت. از نظر تراکم زمانی یک تراکم در محدوده فعلی و یکی حدودا ۴۵ روز دیگر در نمودار مشاهده میشود. از نظر اندیکاتورها و اسیلاتورها سهم هنوز واگرایی مثبت را تایید نکرده ولی در حال تشکیل آن میباشد.  وضعیتDTهم هنوز تا اشباع فروش مقداری زمان نیاز دارد. در صورت از دست رفتن محدوده٣١٠ حمایت معتبر بعدی در محدوده٢۶٠-٢٧٠برابر ۶٢درصد فیبوی اصلاحی و میانگین٢٠٠روزه و پولبک به خط روند نزولی شکسته شده میباشد که حمایت بسیار محکم و معتبری قلمداد میگرد. در صورت عبور از٣٨٠ با رعایت حد ضرر ٣١۵ میتوان سهم را مورد بررسی قرار داد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن