تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

77
telegramnokhbegan-start

تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خودرو

سهم خودرو را در تایم فریم هفتگی (شکل زیر) مشاهده می کنید. سهم طی موج صعودی پر قدرتی که با حجم قابل توجهی همراهی می شد، سطح مقاومت تاریخی محدوده 285-300 تومان را با قدرت شکست و در ادامه به آن برگشت کرد. احتمال تبدیل این مقاومت به حمایت بسیار زیاد است.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خودرودر تایم فریم روزانه سهم خودرو در یک حرکت اصلاحی به محدوده تاریخی 300 تومان نزدیک شد. سهم به همپوشانی فیبوی اصلاحی 50% و MA200 واکنش داده و حرکت صعودی پرشتابی را آغاز نمود. اصلاح زمانی سهم نیز تکمیل شده است. شکست خط روند نزولی که در گذشته  با 4 برخورد مانع رشد قیمت شده بود، سیگنال ورود به سهم با حد ضرر 300 تومان و اهداف قیمتی 400 و 520 تومان است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار 2 تحلیل تکنیکال خودرو | ایران خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خودرو

منبع: تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن