تحلیل تکنیکال خپارس | پارس خودرو

191
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خپارس | پارس خودروReviewed by احمد لحیم گرزاده on Oct 7Rating:

تحلیل تکنیکال خپارس | پارس خودرو

حمایت قیمتی در کف کانال صعودی مانع از افت قیمت خپارس خواهد شد.

بررسی سهم در تایم روزانه

قیمت سهم برای چندمین بار به کف کانال صعودی خود رسیده است و اندک صعود قیمتی را تجربه کرده است.همچنین برای سومین بار به خط حمایت 855 ریال واکنش نشان داده و رشد حرکت کرده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1 تصویر تحلیل تکنیکال خپارس | پارس خودرو

منطقه prz حوالی قیمت 825 ریال قرار دارد. در راه صعود سهم مقاومت هایی قرار دارند که خط روند فرضی سبز رنگ و مقاومت استاتیک 970 ریال دیده می شوند. در صورت برگشت قوی از کف کانال می توان هدف را سقف کانال در نظر گرفت .

در سیستم معاملاتی ایچیموکو کندل ها در زیر ابر کومو قرار گرفته اند و برای رسیدن به بالای ابر دچار مشکل شده اند.شرایط دو خط kijun sen و tenkan sen به گونه ای نیست که در نقش حمایت برای سهم ظاهر شوند. مقاومت 970 ریال و حمایت 870 ریال هم در سیستم ایچیموکو دیده می شود.

2 تصویر تحلیل تکنیکال خپارس | پارس خودرو

جمع بندی: برای خرید باید منتظر تثبیت قیمت، بالای 970 یا 855 ریال و برگشت از آن بود. رعایت حد ضرر 855 ریال پیشنهاد می شود.

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن