تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل

198
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزلReviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 30Rating:

600600p851EDNmainkhekave تصویر تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل

همانطور که دیده میشود، سهم مدتی است به حالت خنثی در حال نوسان است، به تازگی حمایت 920 ریال خود را از دست داده است و هم اکنون روی حمایت 852 ریال قرار دارد، در صورتیکه سهم این حمایت را از دست دهد انتظار می رود به سمت کف کانال نزول نماید . فیبوی 1.618 نیز در ریز موج هم پوشانی خوبی با کف کانال ایجاد کرده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورتیکه سهم از ناحیه 852 ریال به طرف بالا رشد نماید مقاومت 920 ریال ، مقاومت مهم سهم محسوب میگردد. بعد از شکست این مقاومت سهم میتواند تا 1357 ریال رشد نماید.

وضعیت moving avarage100.200نیز نشان از ریزش بیشتر در سهم دارد. وضعیت RSI سهم نشان از نوسانهای کوچک در سهم می باشد.اما RSI هفتگی نشان از ریزش بیشتر در این ناحیه دارد.در بلند مدت انتظار رسیدن سهم به قیمت 600 ریال بسیار بیشتر از صعود در سهم میباشد.اخیرا نیز ریز موجهای سهم نتوانستند سقف های بالاتری ثبت نمایند و با زدن کف پایینتر ریزش بیشتر تایید می گردد.

khekave تصویر تحلیل تکنیکال خکاوه | سایپا دیزل

نتیجه گیری

برای معامله در سهم میتوان بعد از شکست پر قدرت 920 ریال به سهم ورود نمود. هدف اول سهم 1070 و هدفهای بعدی 1200 و 1350 ریال می باشد. با توجه به موارد گفته شده رعایت حد ضرر 852 ریال بسیار مهم است. درصورت از دست رفتن 852 ریال بهتر است برای مدتی از سهم فاصله گرفت.

منبع : شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن