تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

65
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودروReviewed by سایت تحلیلها on Oct 4Rating: 5.0تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودروتحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

تحلیل تکنیکال خگستر

تحلیل تکنیکال خگستر | گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو تصویر تحلیل تکنیکال خگستر

نمودار سهم خگستر در تایم فریم هفتگی پس از یک دوره رشد پرشتاب از  ١٠٠٨ ریال تا ۶٠٧۵ ریال طی١٠ماه با قرار گرفتن در محدوده اشباع خرید وارد اصلاح شد و طی مدت٢٢ماه حدود٩٠درصد رشدش را اصلاح کرد و مجددا با قرار گرفتن در اشباع فروش و ایجاد واگرایی مثبت تغییر روند داد و بنظر میرسد در یک سیکل تکرار شونده بتواند تا محدوده٨٠٠٠ریال رشد کند. در شرایط فعلی با کراسDT و تقویت قدرت خریدار و ضعیف شدن قدرت فروشندگان و واگرایی مثبت با مقاومت ۴۴٣٠ریال روبروست و عبور از این محدوده سهم را راهی سقف قبلی و در صورت تداوم راهی محدوده ٨٠٠٠ریال میکند بررسی سهم با حد ضرر٣٨٠٠ریال توصیه میگردد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن