تحلیل تکنیکال دلقما | دارویی لقمان

159
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال دلقما | دارویی لقمانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 23Rating: 4.5تحلیل تکنیکال دلقما | دارویی لقمانتحلیل تکنیکال دلقما | دارویی لقمان

تحلیل تکنیکال دلقما

در بررسی تایم فریم روزانه سهم دارویی لقمان شاهد رشد پر قدرت قیمت از محدوده قیمتی 2500 ریال تا محدوده 4150 ریال بودیم.در انتهای این موج صعودی نمودار قیمت الگوی کلاسیک دو سقف(یا سقف دوقلوی معروف) را تشکیل داده است و میبینیم که سهم با شکست خط دره(یا همان خط گردن) که بصورت یک گپ فرار یا ادامه دهنده بود سیگنال نزول را صادر نمود و هدف تیپیکال نزول این الگوی کلاسیک محدوده قیمتی 3150 ریال است و همانطور که در تصویر تحلیل مشخص گردیده نمودار به خط تبدیل سطح (خط افقی مشکی رنگ) در محدوده 3050 ریال نزدیک شده است.انتظار داریم قیمت در این محدوده حمایتی معتبر با افزایش تقاضا مواجه شود و با اقبال خریداران مجددا” به مدار رشد برگردد.تا زمانی که سهم بالای محدوده 3000 ریال قرار دارد تحلیل فوق معتبر می باشد.

تحلیل تکنیکال دلقما | دارویی لقمان تصویر تحلیل تکنیکال دلقما


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن