تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

21
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثرReviewed by سایت تحلیلها on Feb 12Rating: 5.0تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثرتحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در تایم روزانه دکوثر پس از ثبت قیمت ۲۰۰۰ ریال در اوایل آبان ۹۳ با افزایش عرضه زمینه افت قیمت تا محدوده ۱۲۲۰ ریال فراهم گردید که با رسیدن قیمت به این سطح مجدداً افزایش تقاضا منجر به رشد قیمت تا محدوده ۱۹۵۰ ریال گردید و با عدم شکست سطح مقاومتی قبلی و شکل گیری الگوی هارمونیک bat شاهد افت مجدد قیمت در این نماد دارویی بودیم. پس از افت و خیزی که قیمت درمیانه راه داشت، با رسیدن قیمت به محدوده ۱۳۸۰ ریال و آرایش الگوی ab=cd مجدداً با اقبال خریداران زمینه برگشت قیمت از این سطح فراهم شد. در حال حاضر شاهد شکسته شدن تراز مقاومتی ۲۰۰۰ ریال هستیم و انتظار داریم در صورت تثبیت قیمت در بالای این سطح، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۵۰۰ ریال و ۲۸۰۰ ریال باشیم. بازگشت احتمالی قیمت به زیر این سطح مقاومتی، تحلیل فوق را با چالش مواجه خواهد کرد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود در قیمت‌های فعلی و با بررسی وضعیت شرکت اقدام به معامله خرید نمایند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال دکوثر | داروسازی کوثر تصویر تحلیل تکنیکال دکوثر

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن