تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان

93
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانReviewed by سایت تحلیلها on Jun 5Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانتحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان

تحلیل تکنیکال ذوب

تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان تصویر تحلیل تکنیکال ذوب

نمودار در ریزموج اصلاحی ۴ از موج ٣ متعلق به حرکت صعودی پایانی(موج ۵) در حال تکمیل الگوی مثلث بوده و در صورت گذر از سقف مثلث می تواند رشد تا محدوده ٣۴٨٠-٣۵۵٠ را تجربه نماید. لازم به ذکر است محدوده هدف محل تجمیع چندین سطح مقاومتی و همچنین PRZ الگوی هارمونیک نزولی می باشد. گذر از این سطح می تواند نمودار را راهی سقف قبلی در محدوده قیمتی ٣٧٠٠ نماید. از دست رفتن سطح حمایتی ٣٠۴٠ نیز حاکی از تمایل بیشتر سهم به ادامه اصلاح می باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت: 3070 – 3090
مقاومت: 3480 – 3550

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن