تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان

55
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانReviewed by سایت تحلیلها on Jun 12Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهانتحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان

تحلیل تکنیکال ذوب

تحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان تصویر تحلیل تکنیکال ذوب

در حال حاضر همانطور که در نمودار ذوب مشاهده می کنید، این سهم بر روی خط روند حمایتی کانال صعودی کوتاه مدت واقع شده است. در حال حاضر مهم ترین حمایت سهم محدوده حمایتی 38 درصد فیبو و سطح حمایتی 275 تومان می باشد که در صورت شکست این سطح حمایتی و تثبیت پایین این عدد، انتظار نزول تا محدوده قیمت 225 تومان را خواهیم داشت.
شایان ذکر است، برای حرکت روند صعودی و رسیدن به سقف کانال صعودی کوتاه مدت، سهم نیازمند تثبیت بالای مقاومت 315 تومانی خود می باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 275 ، 225 ، 200 تومان
نقاط مقاومت: 240 ، 275 و 300 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن