telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال رتاپ از بازده بیش از 35 درصدی در میان مدت میگویدReviewed by علی خوش اقبال on Nov 20Rating:

تحلیل تکنیکال شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با نماد رتاپ :

نمادی که این بار قصد معرفی آن را داریم به سرمایه گذاران بلند مدتی و با دید خرید و نگهداری پیشنهاد می شود. شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با نماد رتاب از آن نماد هایی است که خدمات آن را هر روز در زندگی روزمره شاهد هستیم و روز به روز نیز بر گسترش و تنوع این خدمات افزوده می شود. حوزه کار رتاپ ارائه خدمات در زمینه کارت‌های الکترونیکی بانکی و تجارت الکترونیکی است، سهامدار اصلی شرکت بانک پارسیان می باشد که این بانک کلیه وظایف مربوط به صدور کارت اعتباری خود را به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ( رتاپ) تفویض نموده است. این شرکت علاوه بر ارایه خدمات کارت، شبکه گسترده‌ای از مراکز فروش کالا و خدمات را بعنوان پذیرندگان کارت ایجاد و مدیریت می‌نماید.

هم اکنون به بررسی نماد این شرکت که با نام رتاپ در بازار بورس اوراق بهادار داد و ستد می شود می پردازیم.

بررسی رتاپ در تایم فریم هفتگی


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در تایم فریم هفتگی مطابق اکثر سهم های بازار، با یک موج چهار اصلاحی از یک توالی پنج موجی روبرو هستیم، ملاحظه می کنید که شاخص کسب سود پایین است و موج چهار نیز به دلیل اصلاح بیش از حد دفرمه شده است. هدف این پنج موج را فعلا وبا دید کوتاه مدت در پله اول حوالی 1100 شناسایی می کنیم.

بررسی رتاپ در تایم فریم هفتگی تصویر رتاپ

شکل یک

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

پر سود باشید   

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن