تحلیل تکنیکال زمگسا | کشاورزی و دامپروری مگسال

166
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال زمگسا | کشاورزی و دامپروری مگسالReviewed by سایت تحلیلها on Feb 18Rating: 5.0تحلیل تکنیکال زمگسا | کشاورزی و دامپروری مگسالتحلیل تکنیکال زمگسا | کشاورزی و دامپروری مگسال

تحلیل تکنیکال زمگسا | کشاورزی و دامپروری مگسال

با بررسی نمودار قیمت در تایم فریم روزانه نماد زمگسا، از اواخر مهر ۹۳ و با ثبت قیمت ۳۱۵۰۰ ریال، با افزایش عرضه شاهد افت قیمت در یک ساختار کانالیزه نزولی بودیم که پس از برخورد قیمت به کف کانال در محدوده ۲۱۸۰۰، ریال زمینه رشد قیمت فراهم شد. در حال حاضر قیمت در سقف کانال قرار دارد که انتظار می رود در صورت شکست محدوده ۲۸۶۰۰ ریال، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۳۱۶۰۰ ریال و ۳۵۰۰۰ ریال باشیم. به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود قبل از اقدام به معامله خرید شرایط بنیادی شرکت را مورد بررسی قرار دهند. افت مجدد قیمت به داخل کانال تحلیل فوق را بی اعتبار خواهد کرد.

نتیجه‌گیری: با شکست سقف کانال در محدوده 28600 ریال می‌توان‌ اقدام به خرید نمود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال زمگسا | کشاورزی و دامپروری مگسال تصویر تحلیل تکنیکال زمگسا

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن