تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

61
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرقReviewed by سایت تحلیلها on Oct 1Rating: 5.0تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرقتحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

تحلیل تکنیکال سشرق

تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق تصویر تحلیل تکنیکال سشرق

نمودار سیمان شرق در تایم فریم هفتگی پس از یک دوره اصلاح و ریزش طولانی از سقف٣٨١۴تا کف٧١۵ریال با ایجاد واگرایی مثبت و قرار گرفتن در اشباع فروش تغییر روند داده و توانسته تا محدوده١٣٨٠ریال رشد کند که این رشد را میتوان در قالب موج١یاA در نظر گرفت وسپس تامحدوده٩۵٧ریال که برابر با ۶١/٨درصد فیبوی موج١ میباشد، اصلاح کرده و مجددا در مدار صعود قرار گرفته و در حال حاضر با خط روند نزولی بلند مدت درگیر هست و عبور از ١١۶۴ریال و تثبیت بر روی این عدد، شکست خط روند محسوب شده و میتواند در گام اول سقف قبلی در١٣٧٩ریال را ببیند و در ادامه محدوده١۵٠٠و١٨٠٠ریال اهداف میان مدت سهم خواهد بود. در اندیکاتورهای سهم کراس پرقدرت رو به بالا را شاهد هستیم. حد ضرر این تحلیل تثبیت زیر١٠٠٠ریال میباشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن