تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

68
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرقReviewed by سایت تحلیلها on May 3Rating: 4.5تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرقتحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق

تحلیل تکنیکال سشرق

نمودار روزانه سشرق را ملاحظه می کنید. همانطور که مشاهده می شود نمودار قیمت سهم درون یک کانال صعودی قرار گرفته است که امروز با صف خرید به قیمت مقاومتی و سقف کانال یعنی 140 تومان نزدیک شده است. در صورتی که قیمت قادر به شکست مقاومت و تثبیت بالای 140 تومان باشد، افزایش تا 160 تومان، که مقاومت سهام و هدف سقف کانال می باشد، دور از انتظار نیست. در مقابل در صورتی که قدرت افزایش و روند صعودی قیمت به اندازه کافی قوی نباشد، کاهش تا 130 تومان که حمایت سهم و هدف قیمتی کف کانال می باشد، محتمل است.

تحلیل تکنیکال سشرق | سیمان شرق تصویر تحلیل تکنیکال سشرق


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن