تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

119
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایهReviewed by سایت تحلیلها on Dec 21Rating: 4.5تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایهتحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه

با توجه به ساختار نمودار در تایم روزانه سمایه، قیمت در یک روند نزولی قرار دارد و با اهرم واگرایی مثبت با اندیکاتور macd، شاهد برگشت قیمت از انتهای روند هستیم. انتظار میرود تا زمانیکه محدوده 900 ریال از پایین شکسته نشود، زمینه برای رشد قیمت تا خط روند در محدوده 1170 ریال فراهم شود. در ادامه چنانچه خط روند نزولی  نیز پر قدرت شکسته شود، قیمت وارد فاز صعودی خواهد شد و در صورت وقوع این امر میتوان به رشد قیمت تا محدوده 1400 ریال خوشبین بود. سرمایه گذاران ریسک پذیر می‌توانند در قیمت‌های فعلی اقدام به معامله خرید نمایندو به سرمایه گذاران ریسک گریز نیز پیشنهاد می‌شود بعد از شکست خط روند نزولی اقدام به خرید نمایند.

نتیجه‌گیری: سرمایه گذاران ریسک پذیرمی‌توانند در قیمت‌های فعلی وارد معامله خرید با تارگت 1170 ریال شوند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال سمایه | بانک سرمایه تصویر تحلیل تکنیکال سمایه

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن