تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی

56
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگيReviewed by سایت تحلیلها on May 29Rating: 5.0تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگيتحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي

تحلیل تکنیکال سمگا

تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی تصویر تحلیل تکنیکال سمگا

نمودار پس از اصلاح طی یک ماه اخیر در پاسخ به HD+ با افزایش نسبی تقاضا همراه شده که این افزایش نسبی را می توان در قالب اولین موج از موج پیشرو و یا موج اصلاحی شمارش نمود و در ادامه حرکت نمودار تشخیص این موضوع اندکی ساده خواهد شد. در صورت ادامه ریزش و از دست رفتن محدوده حمایتی ٣٢١٠ سطح ٣٠۵٠ از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد. همچنین در سناریویی محتمل تر احتمال تشکیل موج ٣ پرقدرت با هدف اولیه ۴٢٨٠ نیز وجود خواهد داشت.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت: 3220
مقاومت: 3600

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن