تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی

167
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگیReviewed by سایت تحلیلها on Dec 21Rating: 5.0تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگیتحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی

تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی

 همانطور که در شکل زیر مشاهده می فرمایید ، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی در یک کانال صعودی با شیب ملایم قرار دارد که در حال حاضر قیمت با کف کانال برخورد کرده و همیشه این سهم بعد از برخورد با کف  کانال عکس العمل مثبت نشان داده و تا اهداف مشخص شده در کوتاه مدت صعود کرده و یا حتی در بلند مدت تر سقف کانال را نیز لمس کرده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت صعود در کوتاه مدت ، اهداف قیمتی 7236 ریال و 8136 ریال را پیش روی سهم میبینیم و در صورت عبور از این مقاومت های قیمتی اهداف 9185 ریال و 10386 ریال را می توان برای سهم در نظر گرفت.
ولی اگر سهم از کف کانال خود خارج شود محدوده حمایتی 5859 ریال تا 6070 ریال برای سهم مهم محسوب می شود و در صورت عبور از این حمایت ها ، در مرحله بعد با حمایت های قیمتی  5459 ریال و 4708 ریال روبرو هستیم. 

نمودار تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی تصویر تحلیل تکنیکال سمگا | گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن