تحلیل تکنیکال سیمان کارون (سکارون) از نظر موج شماری

934
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سیمان کارون (سکارون) از نظر موج شماری Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 9Rating:

 تحلیل تکنیکال سیمان کارون (سکارون) :

 سلام خدمت دوستان و فعالان بازار؛

وضعیت امروز بازار اگر بخواهیم در کل در خصوص اجزا بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که ظاهرا در اصلاح به سر می بریم.رشد اخیر شاخص بازار سرمایه نیازمند یک استراحت خواهد بود تا انرژی خود را برای ادامه راه تجدید کند.لذا شاهدیم که در اکثر نماد ها و سهام ابهام در خرید و فروش و فرسایش روندی حاکم شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با این تفاسیر امروز گذری خواهیم داشت بر یکی از نماد هایی که از گروهی ست که نیازمند رشد است.

در شکل زیر وضعیت سیمان کارون را با نماد سکارون می بینید.مانند همیشه از داده های تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود استفاده کردیم.

بر اساس یکی از سناریو های موج شماری سهم موج 1 خود را در قالب یک دایاگونال به پایان رساند.پس از آن شاهد ریزش 16% سهم در قالب موج 2 بودیم.موج 3 این سهم نیز با رسیدن قیمت به بالای 1000 تومان آرام گرفت.اکنون می توان رالی ریزشی میان مدت اخیر را در قالب موج 4 تفسیر کرد که با توجه با وضعیت قرار گیری شاخص قدرت نسبی به اتمام رسیده است.

حسب شروع موج جدید و با الگوگیری از وضعیت کلاسیک تحرکات قیمت می توان برای سهم تارگت میان مدت 950 تومان را متصور شد.

در این میان 850 تومان مقاومت مهمی ست.

سکارون تصویر تحلیل تکنیکال سیمان کارون

نتیجه گیری :

برای افرادی که قصد ورود به سهم را دارند توصبه می گردد تا زمان تثبیت 800 تومان صبر کرده و با حد ضرر 790 تومان اقدام به خرید نمایند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن