تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی

82
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازیReviewed by سایت تحلیلها on Jan 12Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی

تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی

 شاخص انبوه سازی با رشدی که در چند روزه گذشته داشته ، توانسته خود را به مقاومت کانال نزولی خود برساند. همانطور که مشاهده می کنید این محدوده محل برخورد ابرهای ایچیموکو و خط میانی کانال می باشد  که این برخورد برای شاخص انبوه سازی مهم محسوب می شود. نکته مثبتی که می توان به آن اشاره کرد ، باریک شدن ابرها می باشد ، که این مطلب می تواند سناریوی صعودی بودن شاخص در کوتاه مدت را قوت ببخشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت عبور از مقاومت 722 واحد (محل برخورد کانال با ابرهای ایچیموکو و شاخص) ، محدوده مقاومتی 760 تا 770 واحدی برای شاخص مهم محسوب می شود.

حمایت نزدیک شاخص در محدوده 660 تا 670 واحدی قرار دارد. 

نمودار تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن