تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

240
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by فاطمه میرآب on Sep 9Rating:

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

همان طور که در تصویر قابل مشاهده اس‍ت ، نمودار شاخص بانک ها درگیری بین حمایت ها و مقاومت های مختلف را نشان می دهد. دو روند نزولی آبی و قرمز رنگ که در تصویر نمایان است و همچنین حمایت روند صعودی ( قرمز نقطه چین ) که هرچند از لحاظ زمانی از درجه پایین تر است ولی در سومین برخورد عکس العمل مناسبی را ایجاد کرده و موجب صعود شاخص گروه شده است. از هر دو روند نزولی که در نمودار به تصویر کشیده شده است ، روند قرمز رنگ از اعتبار بیشتری برخوردار است. چراکه با وجود نقطه آغاز مشترک برای آنها ، روند آبی رنگ پس از تشکیل توسط دو نقطه اولیه ، تاکنون هیچ عکس العمل دیگری در شاخص ایجاد نکرده و حتی در برخوردهای سوم به بعد مرتبا از هر دو جهت شکسته است. اما روند قرمز رنگ در هر برخورد شاخص را با عکس العمل منفی شدید مواجه کرده و تاکنون حتی اجازه نفوذ به شاخص بانک ها نداده است. بنابراین برخورد اخیر نیز که اکنون با خط روند نزولی آبی رنگ درگیر است ، با احتمال بیشتر شکست مجدد و صعود بیشتر این شاخص همراه خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها ( 18 شهریور ) تصویر تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

مقاومت بعدی نیز که در نزدیک 700 قرار دارد مقاومت هندسی افقی است که در این مقاومت هم پس از دو عکس العمل اولیه در نمودار مرتبا شکسته شده و نتوانسته عکس العمل دیگری با وجود برخورد به آن ها ایجاد کند ، بنابراین در برخورد بعدی با آن نیز امکان شکست وجود دارد. هرچند نمی توان وجود هر دو مقاومت فوق الذکر را نادیده گرفت.
منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن