تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

32
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by سایت تحلیلها on Jun 19Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاتحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

همگرایی ایجاد شده در نمودار شاخص بانک ها ، بین عدد و اندیکاتور Osc گویای به انتها رسیدن موج 5 نزولی در این شاخص است. شرط لازم برای صعودی شدن شاخص بانک ها ، گذر از کانال نزولی رگرسیون و عبور از میانگین متحرک 5 روزه (696 واحد) می باشد. در صورت عبور از سطح فوق ، در مرحله بعد با مقاومت 717 واحد روبرو خواهیم شد که می توان گفت مقاومت قدرتمندی محسوب می شود.
محدوده حمایتی 666 واحد تا 676 واحد برای این شاخص مهم است و در صورت شکسته شدن این سطح ، می توان گفت روند نزولی جدیدی به وجود خواهد آمد.

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها تصویر تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن